Zoznam členov Chcem sa stať členom


Foto Krstné meno Priezvisko E-mail Telefón Rodný jazyk Lokalita Možnosti
Mária Mlynarčíková
akreditovaný člen
maria@itranslate.sk +421 907 770 001 Slovenčina Bratislava Zobraziť profil
Milan Hudeček
akreditovaný člen
milan.hudecek@relis.sk +421905611951 Slovenčina Bratislava Zobraziť profil
Iveta Šechnyová
akreditovaný člen
yveta_sechnyova@slovanet.sk +421905 621 641 Slovenčina Bratislava Zobraziť profil
Elena Hudecová
elena@slovaktranslating.com +421918654552 Slovenčina Bratislava Zobraziť profil
Tomáš Sovinec
akreditovaný člen
sovinec@hotmail.com +421 904 327 974 Slovenčina Bratislava Zobraziť profil
Mária Švecová, PhDr.
akreditovaný člen
maryasvec@gmail.com 0903 201 640 Slovenčina Bratislava Zobraziť profil
Judita van de Watering Kramer
akreditovaný člen
judit.kramer@gmail.com +421 905 565 215 Slovenčina Bratislava Zobraziť profil
Zuzana Feješová
eibnerova.zuzana@gmail.com +421908850949 Maďarčina Bratislava Zobraziť profil
Ľuboš Dudík
lubos.dudik@gmail.com +421908683229 Slovenčina Bratislava Zobraziť profil
Lucia Hazir
akreditovaný člen
luciaholic@yahoo.it +421 (0)907629073 Slovenčina Bratislava Zobraziť profil
Alexander Kasjanov
akreditovaný člen
akasjanov@gmail.com +421905723805 Ruština Bratislava Zobraziť profil
Anna Antalová
akreditovaný člen
anna.antalova.2016@gmail.com 0905 312 937 Slovenčina Bratislava Zobraziť profil
Jozef Ferencz
jozef.ferencz@differencze.sk 421 948 623 517 Slovenčina Bratislava Zobraziť profil
Jarmila Faktorová
akreditovaný člen
jarmilaf@stonline.sk 0905 533193 Slovenčina Bratislava Zobraziť profil
Maria Peniaskova
peniaskova@gmail.com Slovenčina Bratislava Zobraziť profil
Tomáš Donoval
akreditovaný člen
tomasdonoval@prekladydontom.com 0905815851 Slovenčina Bratislava Zobraziť profil
Katarína Gabriš
akreditovaný člen
info@slovakinterpreter.sk +421 903 316 530 Slovenčina Bratislava Zobraziť profil
Dagmar Hajková
akreditovaný člen
dagmar.hajko@gmail.com +421 903458899 Slovenčina Bratislava Zobraziť profil
Juraj Holič
akreditovaný člen
j.holic@orangemail.sk +421 905 652 271 Slovenčina Bratislava Zobraziť profil
Peter Bajčík
akreditovaný člen
peter.bajcik@gmail.com 00421.903.202.306 Slovenčina Bratislava Zobraziť profil